Co se děje

16. srpna 2017 v 15:25 | Marie |  Z deníčku
Léto vrcholí, prázdniny nám pomalu končí a telých dnů začne za chvíli pomalu a jistě ubývat. S houbama se nám to letos moc nevydařilo, s napětím očekávám září a spolu s ním, jak pevně doufám i košíky plné hub. Borůvky jsem letos zavařila do kompotů, nějaká ta okurka do sklenice se taky našla a sklenice na houbové čalamády máme připravené.. tak snad :D
Pomalu a jistě se začínám vrhat do nových projektů, době lenošení, nožkám na stole, kávičce a relaxu sice nerada dávám vale.
Snad se ještě do konce prázdnin dostanu ke kamarádce do Budějc juknout na své kmotřence.
Zatím jsem se pustila do drobnějších nenáročních věcí, ušila jsem jeden ještě vyloženě letní náhrdelník a něco apartnějšího blýskavějšího a elegantnějšího pro ty náročnější :)

Jedna Modrá laguna v barvě akvamarín


Elegantní náhrdelník v barvě růžového zlataK létu nevyhnutelně patří borůvky, alespoň u mě. Vůně čertsvě upečených borůvkových koláčů, jemně rozplývajících se na jazyku si zkrátka s ničím nezadá. :) Je to sladká odměna za ohnutá záda nad jejich keříky, poštípané ruce, nohy, hlavu, krk... a celé tělo od dotěrných stále odolnějších a vynalézavějších komárů a v neposlední řadě za opětovně prohraný věčný boj s klíšťaty... těm sviním zřejmě chutnám...


Děti milují špagety, děti milujou všechno co se dá v restauraci sníst. Zajímavý úkaz. Předložte jim to samé doma a velice nevděčně nad tím ohrnou rypák :) A když chutná tak prostě chutná a čím víc toho je tak líp :) Můj kmotřenec před vyhranou bitvou s přetékajícím talířem špaget :)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Evina Evina | E-mail | 16. srpna 2017 v 21:50 | Reagovat

S těmi dětmi je to zajímavé.Vždy se říkalo,že u sousedů více chutná.Ráda bych se s kmotřencem o špagety podělila :)
Náhrdelníky jsou krásné.
Přeji dobrou noc :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama