Dárky ke konci školního roku

26. června 2017 v 21:09 | Marie |  Z deníčku
Tak jsem dokončila objednaný dárek ke konci školnímu roku. Kamarádka si objednala růžence pro řádové sestry z církevní mateřské školky v Budějovicích. Doufám, že se jim růžence budou líbit a udělají jim radost. Zalouží si to :) POužívají ho denně, prakticky ho neodkládají, určitě si zaslouží pozorost a nemusí být vůbec fádním doplňkem. Koneckonců, holky jsou stejné holky jako my, se svými slabostmi i cnostmi.


Růženec jsem nakombinovala s moc hezkými růžičky, které ho ozvláštní, zjemní. Růženec je nejmocnější zbraní a nemusí být pouze prostředkem k modlitbě, ale i hezkým šperkem.
A když už jsem byla plně zabraná jeho výrobou, začala jsem přemýšlet jak by se ještě dalo vytvořit z " obyčejného " růžence růženec alespoň trošku jiný. Nápad na sebe nenechal dlouho čekat a zrodili se růžence " vytuněné " Vytvořila jsem růženec z ametystu a jeden z černého onyxu v kombinaci s růženínem. Jako spojovník jsem dala medaili sv. Benedikta. A jako kříž dala modrý aventurín. Takže jsem z růžence, který sám o sobě funguje jako ochranný štít proti zlu udělala ochranný štít číslo jedna :)
Benediktinský kříž je jeden z nejúčinnějších v zahánění za na všech úrovních. je řádovým odznakem - medailí benediktinů.
Jedná se o ozdobný řecký kříž umístěný v oválu. Odpustková medaile, na jejíž přední straně je kříž svatého Benedikta spolu s exorcismem - zažehnáním proti zlému a na rubu je obraz světce - patriarchy západního mnišství. kříž je znamením Kristova vykupitelství. Ve víře ve spásnou moc Kristova kříže Benedikt již za svého žití vykonal mnoho zázraků. Znamení kříže zahání ďábla a všechny zlé síly. V některých provedení je obraz Benedikta na rubu medaile provázen textem:
Eius in obitu nostro praesentia muniamur - jeho ( Benedikta ) přítomnost ať při našem umírání.
Co se týče polodrahokamů pár informací:
Onyx je kámen dodávající sílu, zajišťuje svému nositeli podporu v obtížných situací ( citové, stres ). Dokáže naladit vaši energii a spojit s působením vyšších sil. Spojí vás s vašimi průvodci. Onyx je kámen ochranný, svého nositele brání před negativitou, která je pr...oti němu namířena. Léčí krevní poruchy, působí na zuby, kosti i kostní dřeň. Dokáže hojit staré lítosti a bolesti
Modrý aventurín: Přezdívá se mu "Noc Kairu". Svou přezdívku "Noc Kairu" nebo-li Noc Káhiry si získal pro svou podobu hvězdné noční oblohy. Je kamenem štěstí. Působí vysoce kladně na vše, co má spojitost s prosperitou a majetkem. Používá se k ochraně domů a zahrad před geopatogenními zónami, pohlcuje elektromagnetický smog, ochrana před zářením z mobilního telefonu. V duševní rovině posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu... a pozvedává inteligenci. Dokáže zavést zpět do minulosti a odkrýt nerovnováhy současnosti. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií.
Růženín je kamenem lásky. Čistí a otevírá srdce na všech úrovních. Vdává vibrace, které se vyznačují jemností a láskyplností, hojivými, relaxačními i tišícími účinky i schopností otevírat srdce. Pomáhá nám odpočívat, posiluje milostný život, vytváří harmonii a urychluje hojení na všech úrovních
Medaile sv. Benedikta je velmi účinnou zbraní proti zlému
Myslím, že teď si na jepťulindy nikdo netroufne :D
A vzhledem k tomu, že mi zbylo krapet matroše, vytvořila jsem náramek. Tím jsem vyčerpala do mrtě svoji dnešní kreativitu, naložila se do vany, uvařila kávu a pohodlně se usadila do křesla se slovy. Pokud někdo něco chce, donese si to, pokud někdo potřebuje cokoliv ( napít, něco nalézt, najíst ) musí se spokojit sám se sebou a svojí vlastní pomocí
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 bavi-mne-to bavi-mne-to | Web | 26. června 2017 v 21:23 | Reagovat

No tak to jsi byla tedy hodně a krásně kreativní. Krásné dárky to jsou.
Hanka

2 Evina Evina | E-mail | 27. června 2017 v 7:19 | Reagovat

Šikulka.
Přeji krásný den :)

3 spechejpomalu spechejpomalu | Web | 27. června 2017 v 18:20 | Reagovat

Děkuji děvčata i vám krásný den :)

4 Intuice Intuice | E-mail | Web | 5. července 2017 v 9:54 | Reagovat

Díky za seznámení, nevěděla jsem, dárky určitě potěšily. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama